Forum drago174

TO forum nalezy do drago174

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » RW drago :)
  •  » drago174 [F.A.] vs dudi [not4u] - 1025.34% 20 ST, 32 życzenia

#1 2008-08-13 00:49:15

drago174

Najstarszy

5847047
Zarejestrowany: 2006-08-06
Posty: 588
Punktów :   

drago174 [F.A.] vs dudi [not4u] - 1025.34% 20 ST, 32 życzenia

[CENTER]Jubileusz :evil:[/CENTER]
[CENTER]Rekord solo - w końcu osiągnąłem granice 1k% :super: YEAH[/CENTER]
[CENTER]Rekord w ilosci strąconych GS w 1 ataku i z tego co się orientuje wogóle rekod zniszczonych GS w ST przez 1 osobę 8-)[/CENTER]
[CENTER]Zysk ... tak tak drago w końcu zrobił ST ze sporym zyskiem i nie jest to bunkier ]:-D[/CENTER]
[CENTER]ST nr. 20[/CENTER]

[CENTER]----------------------------------------------------------[/CENTER]

[FONT=times new roman][CENTER]Akcja pod tytułem : Deszcz spadających gwiazd[/CENTER][/FONT]

http://img106.imageshack.us/img106/6007/37800118678304242f4pfp2.jpg



[CENTER]----------------------------------------------------------[/CENTER]

[CENTER]

Na początek parę takich anegdotek : :quasi:[/CENTER]

[CENTER]
- Dziadku chciałeś żeby moje 20 ST było większe i zyskowne, mówisz masz  
- Azi jak napisałeś w miniST to nie jest dział dla mnie i miałeś racje Jak prosiłeś zrobiłem coś większego
- Grimmjow mój drogi przyjacielu już nie powiesz mi , że nie przekroczylem 1k%  =)  [/CENTER]

[CENTER]----------------------------------------------------------[/CENTER]

[CENTER] :fa: To  po takim małym wstępie czas przejść do opisu całej akcji i od razu proponuję zaparzyć sobie herbatkę wziąśc jakąś przekąskę , bo będzie co czytać
Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie , a mianowicie bylem sobie pograć w piłkę z Grimmem przychodzę i widzę wiadomość od pablo1 czy nie miałbym ochoty zniszczyć paru GS jako , ze zawsze mam ochotę coś zniszczyć to od razu odpisałem jednak z lekka nieufnością wiadomo tak to jest jak pisze do Ciebie nieznana Ci osoba. Po wymianie paru zdań dostałem wiadomość z linkiem do zdjęcia na, którym uwiecznione byly na falandze te GS i czas ich ataku. Pewnie wielu zapyta jakiej falandze i wogóle o co "come on" już tłumacze. Pablo1 przypadkiem sprawdzając falanga bunkierek nieaktywnego gracza zauważył te GS i jako, ze sam nie mógł sie podstawić (brak buddy z  tym graczem) , koledzy byli na urlopie albo ich wogóle nie bylo to napisał do mnie z czego teraz bardzo jestem zadowolony Jak spytałem czemu do mnie napisał mniej więcej , ze z forum mnie zna i wydaje sie spoko gościem do tego jestem blisko tych GS to wybral mnie No coz w czepku urodzony jestem  :E Wszystko pięknie się układało , bo przeciez nic prostszego wyliczyć sobie powrót flotki z misji atakuj i to do tego GS ... a zapomniałbym GS leciały z gali do gali tak, ze to znaaaaacząco wydłużało ich czas lotu tak ,ze spokojnie można było się przygotować I tak zadowolony poszedłem sobie do kolegi po powrocie około 23 otrzymałem wiadomość od Kal El o możliwym acs na te "moje" GS... nie wiem do teraz skad o nich wiedział może zwykły przypadek jakoś tak wyszło  8-/ Tak czy owak odmówiłem ponieważ juz się nastawiłem na lot solo i zresztą chyba większość osób by na moim miejscu tak zrobiło...pewnie gdybym najpierw dostał wiadomość o tych GS od Kala to od razu bym się zgodził , a jako ,ze słowa dotrzymuje lot odbyłby się zapewne w acs natomiast moja decyzja zapadla wcześniej i koniec kropka Oczywiście nic już nie było dobrze ponieważ pojawili sie przeciwnicy no cóż po rozmowie z Kalem wyszło , ze nikt nie odpuści i kto pierwszy ten lepszy,a jako, ze nie lubie odpuszczać i acs jak napisałem wyżej już odpadał to miało być co bedzie w: I tak zaczęła sie nerwówka co będzie jak będzie czy uda się zlomnąc te GSy? czy zbiorę złom? czy nie będzie żadnej podstawki czy innych nieładnych rzeczy, no coz tego nie wiedziałem , ale rezygnować zamiaru nie miałem Juz po polnocy aby uniknąć podstawki podjąłem decyzje o zniszczeniu moona dudiego co by nie było podstawki i tak wysłałem sobie 5 GS w kilku falach na rano jak się okazało straciłem 3 z nich(mógłbym dać raporty , ale szkoda zaśmiecać) ,a  moon jak stal tak stal i nici z mojej pewności o podstawkach. Następnym etapem przygotowań do ataku było mnóstwo rozważań czy jednak nie polecieć w tym acs , bo w sumie szkoda mi bylo troche osob co napaliły sie na niego, ale w końcu silą wyższa zwyciężyła i uffff ostatecznie postanowiłem lecieć sam ... i tak sobie mijał dzień aż w końcu nadszedł czas wysyłać recki wszystko sprawnie mimo trzęsących się dłoni  ^^ atak wysyłałem podczas obecności Grimma i naprawdę nikomu nie zycze takich nerwów ... dlaczego ? już tłumacze a no wysłałem sobie recki wszystko pięknie tylko patrze na podgląd i byla ponad minuta różnicy miedzy czasem ogame , a czasem foxgame w podglądzie,a  to wszystko na minuty przed wysłaniem ataku ... wiec lot na 90% poszedł się **** szybkie sprawdzenie foxgame i okazało się ,ze nowa wersja - dopiero co ściągnięta, sama zmieniła sobie z czasu serwera na swój własny i stad ta ponad minuta różnicy i to wszystko zostało naprawione na 2 minuty przed wysłaniem flotki i w końcu flotka poszła mimo już sporego poddenerwowania. Lot odbywał się bez większych przeszkód no może poza tymi wszystkimi wątpliwościami o podstawkach i wogóle, ale Kal to równy chłop jak mi pisał na gg,  ale o tym za chwile. Suma sumarum bez mojej floty i nie tylko ekipa do acs trochę się rozpadła i zrezygnowała z lotu, wiec tu miałem łatwiej. Mimo wszystko obawiałem się troszkę w końcu mam w okolicy trochę silnych graczy , nie będę wymieniał , bo po co im komplementy sypać
Przechodzimy do finału 1 minuta do ataku obrońcy wogóle nie ma , deuteru na moonie tez nie miał, wiec uciec by nie uciekł raczej... ale nie pojawił się nawet chyba za pewnie się czul... powiem szczerze, ze do samego końca nie wiedziałem czy te GS leciały na 100% czy 90% jednak niewiarygodnym było żeby na nieaktywnego kolesia lecieć 32 GS lot międzygalaktyczny i lecieć na 90% i nie myliłem się tutaj. o dziwo na 10 sek przed atakiem pojawiła się gwiazdka , ale zapewne to tylko był jakiś skan , a zawracać zamiaru nie miałem Po ataku ja nie miałem nerwów pierwszy zobaczyć rw to Grimm to zrobił i jakoś nie chciałem mu uwierzyć ze mi sie udało jednak sam raport już mnie przekonał Wszystko kiedyś dobiega końca i tak moja historia już praktycznie się skończyła jak widać dla mnie z happy endem ... recki wleciały 4 sek po ataku i wszystko gra być możne pominąłem niektóre szczegóły no, ale jak bym je pisal to pewnie by mi miejsca brakło w każdym bądź razie napisałem dokładniej jak moglem i jak mi podpowiadała głowa

- Tutaj chciałem przeprosić wszystkie osoby co miały leciec w tym acs , ze popsułem im szyki zwlaszcza Kal El, Zeno17 i innych możne następnym razem P.S. nie miejcie do mnie żalu  :E

[/CENTER]

[CENTER]-------------------------------------------------[/CENTER]

[FONT=verdana][CENTER]Dedykacje /CENTER][/FONT]

- Specjalne podziękowania dla pablo1 bez Ciebie nie byłoby szans na to ST i dzięki Ci za to

- Grimmjow jak zawsze na pierwszym miejscu , bo dla mnie jesteś n1  :top1: Dzięki za towarzystwo w trakcie lotu i wsparcie  
- dla calego soja F.A. BzQ, Pallmall, arek xxx , Kamolo , qazx,  Sayaka,  Ganik i inni  
- dla calego soja S.G. z uni61 czas pozłomowac w tamtym dziale ST 
- Jako , ze sezon ligi hiszpańskiej niedługo sie zaczyna życzę sobie jako jedno z  życzeń zwycięstwa Realu we wszystkich rozgrywkach hoho ile mi życzeń zostało :E
[color=indigo] - dla wszystkich znajomych z "galaktyki" : Bartass, William Wales, Pechowy Jak Polak,  hercios, arek xxx, Zakonnik, Black Snake, xtomekx, wwodz, wwad, Reich, Ghaldar, Klipus, Azarius, Dziadek, Jan Dodatni, Bodek, Cichy Łowca, Owner, Maniutek , Kirian, [COLOR=deeppink]BosskiROman( szkoda , ze opuscilas S.G. )
, dabi90 , szantor, reddragon, drago z uni3 i wielu wielu innych
[/color][/color]

[CENTER]-------------------------------------------------[/CENTER]

[CENTER]20 ST    :lm: [/CENTER]

[CENTER] :top1:F.A. :top1:[/CENTER]

[CENTER] :top1:drago174. :top1:[/CENTER]

[CENTER]Raport wojenny (1,11.756) [X:XXX:X] (Księżyc) (V:288.000.000,A:53.780.000)[/CENTER]

[CENTER]
           

Starcie następujących flot:
Agresor drago174 [F.A.] (x;xxx;xx)
Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
Flota:
* Okręt wojenny 8.000
* Pancernik 4.600
* Razem: 12.600

Obrońca dudi [not4u] (x;xxx;xx)
Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
Flota:
* Gwiazda Śmierci 32

...po 2 rundach:
Agresor drago174 [F.A.] (x;xxx;xx)
Flota:
* Okręt wojenny 7.470 -530 (M: 23.850.000 K: 7.950.000)
* Pancernik 4.286 -314 (M: 9.420.000 K: 12.560.000 D: 4.710.000)
* Razem: 11.756 -844 (M: 33.270.000 K: 20.510.000 D: 4.710.000)

Obrońca dudi [not4u] (x;xxx;xx)
Zniszczony!
http://img386.imageshack.us/img386/9515/154th2lg1.jpg

Agresor wygrał bitwę!
Przejął 0 metalu, 0 kryształu, 0 deuteru.

Agresor stracił łącznie 53.780.000 jednostek.
Obrońca stracił łącznie 288.000.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 57.981.000 metalu i  44.553.000 kryształu.
Potrzebnych 5.127 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
Szansa na powstanie księżyca wynosi 1025.34%
Z czego 161.34% z floty agresora, a 864% z floty obrońcy.
Według systemu Antaresa agresor stracił -48.762k punktów, obrońca 288.000k punktów.
Bilans agresora (M: 24.711.000, K/color] [color=#FFA500]24.050.800, D/color] [color=#FFA500]-4.710.000, P/color] [color=#FFA500]44.052).
Bilans obrońcy (M: -160.000.000, K/color] [color=#FFA500]-128.000.000, D/color] [color=#FFA500]-32.000.000, P/color] [color=#FFA500]-320.000).
*Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

Zbiórka PZ:
5.200 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 104.000.000.
Na polu zniszczeń znajduje się 57.981.000 jednostek metalu i 44.560.800 jednostek kryształu.
Flota odzyskała 57.981.000 jednostek metalu i 44.560.800 jednostek kryształu.

Created by cuteConverter v 9.0 - Adam85

[/CENTER]


http://kage.pl/db/obrazki/gify/72.gifhttp://img236.imageshack.us/img236/5062/robinho2blancoscn1.png
http://ogame0.ovh.org] Ogame Kalkulatory

http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/drago174.png

Offline

 
  • Index
  •  » RW drago :)
  •  » drago174 [F.A.] vs dudi [not4u] - 1025.34% 20 ST, 32 życzenia

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hewito.pun.pl www.lekkapiechota.pun.pl www.aim.pun.pl www.ligacieni.pun.pl www.priwm2.pun.pl